Site Rengi

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
HAKKIMIZDA

2015 yılında “En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan RENDWEB.COM, geçen 5 yıllık süreçte Dünya’ya Türkiye’ye ve Malatya’ya en iyi web sitelerinin kurulumunu gerçekleştirmiştir. Tüm hızıyla devam etmektedir.
6 kişilik ekibi ile 7/24 destek veren kendi altyapı yatırımlarını yöneten RENDWEB.COM 2015 yılında Türkiye’de ve Malatya’da hızla büyümeye başlamıştır. RENDWEB.COM’un  değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Web sitesi yapımında başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan RENDWEB.COM, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Kalite Politikamız ;
  • Mevcut ve muhtemel müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak.
  • Kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmek , sistemin verimli çalışmasını ve sürekli gelişmesini sağlamak,
  • Tedarikçilerimizi iş ortağı olarak görmek , aramızdaki saygı ve güvenirliği her zaman en üst düzeyde tutmak,
  • Yeniliklere açık olmak , son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak,
  • Faaliyetlerimizi yasalara uygun olarak sürdürmek,
  • Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak , Teknolojiye ve Sanal dünyaya önem veren ve insan hayatının değerini bilerek sektörde haklı olarak elde ettiğimiz unvanı güvenli ve kaliteli işlerle sürdürmek,
  • Yapmış olduğumuz siteleri proje ve tekniğe uygun olarak inşa etmek,
Biz ?
Vizyonumuz ;

Teknolojik ve Sanal açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak,müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir…

Misyonumuz ;

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli web sitesi yaparak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, İnsanlığa, evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir..

Rendweb Web Tasarım Ve Medya Hizmetleri

Rendweb ile Teknolojinin Sonsuzluğu Ulaşın.

RENDWEB Politikamız ;

Müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak; insanlara saygılı ,estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.
Hizmette güven , müşteri memnuniyeti, kalite , hız ve stabilite prensiplerine bağlı , etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren , sosyal sorumluluk sahibi bir WEB SİTESİ firması olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır…