Site Rengi

Kurumsal Web Siteleri

03.01.2020
795
Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal Web Sitesi Nedir?

Kurumsal web sitesinin tasarımı , kurumun kiyafetidir. Reklamı ise kurumun kalitesidir.Kurumsal web sitesi internet dünyasında işletmelerin hizmetleri ve ürünleri ile alakalı bilgileri içeren ve bunları arama ağlarında gösteren bir web model tasarımıdır.İyi bir web sitesine sahip olmanız için öncelikle hayal etmeniz ve gerisini bize bırakmanız gerekir. Mors Medya her konuda empati kurarak , tasarım ve yazılım konusunda mücizeler yaratır.

Mors Medya kurulduğu ilk günden itibaren planlı ve programlı çalışarak , müşterilerini mutlu ederken yarı yolda bırakmayıp , ilkeleriyle hareket eden bir yazılım firmasıdır. Mors Medya web yazılım,web tasarım ve dijital pazarlama (SEO,Adwords) konusunda yılların tecrübesiyle hareket eden , istekli bir ekiple çalışmaktan gurur duyan ve alanında fark yaratan bir yazılım ve dijital pazarlama ajansıdır. Mors Medya size sadece kalite sunmaz , piyasa ve rakipler konusunda da detaylı analiz ve raporlar sunar.

Kurumsal Firma Örnekleri

Kurumsal web sitesinde neler yapabiliriz?

Tasarım ve Logo çalışmaları: Logo ve tasarımların her yerde kullanılması gerekir bu yüzden tasarımlar profesyonel olmalıdır. Kullanılacak yerler : Web sitesi – Kartvizit – Mail imzası – Fatura – Ürün görselleri- Çalışan Kıyafetleri – Billboard reklamlar vb.
İyi bir yazılım dili: WordPress,flash,php,mango vb. basit diller kullanılmaz.Basit diller gelişime ayak uyduramaz, performans ve güvenlik açıkları ile sürekli can sıkıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yazılım dili olarak Mvc.net , c# ve ya Phyton ile yazılması her zaman en iyisidir. Kalite ve performanstan ödün vermez.
Mobil ve diğer platformlar ile uyumu: İnternet dünyası artık mobilde.İnterneti kullananların platform oranları : Mobil %90 Masaüstü-Laptop %9 Tablet ve Diğerleri %1 olarak önümüze çıkıyor.Haliyle web sitenizin diğer platformlar ile uyumlu olması çok önemlidir.Bu yüzden her platforma ayrı yazmak yerine , bütün platformlara uyumlu yazılır.Ne kadar az kod o kadar iyi çalışma prensibi ve performans demektir.
SEO (Search Engine Optimization ) uyumu: Organik web aramalarında ilk sırada çıkmak her zaman önemlidir.Bu yüzden web sitenizin seo uyumlu yazılması çok önemlidir.Seo uyumlu web sitelerinde 4-6 ayda sonuç alabilirken , Seo uyumsuz sitelerde 1-2 sene içerisinde sonuç alabilir ya da hiç sonuç alamayabilirsiniz. SEO çalışması yapılırken kelime odaklı çalışılır.Bu yüzden ilk ay tarafımızdan seo uyumunuz sağlanır.


Ürün Sipariş Formu