Site Rengi

Drone Çekimli Tanıtım Videoları

Drone Çekimli Tanıtım Videoları

En kısa haliyle ‘uzaktan kontrol edilen, pilotsuz hava aracı’ olarak tarif edebileceğimiz drone’lar, kuşkusuz son yılların en çok dikkat çeken teknolojilerinden biri. Drone’lar hem üzerine kurulan/kurulacak olan iş modelleri hem de birçok alanda hali hazırdaki düzeni değiştirebilecek potansiyelleriyle fazlasıyla dikkat çekici ve girişimciler için de iştah kabartıcı.
İnsanların özel günleri ve organizasyonlarını drone’lar vasıtasıyla gökyüzünden çekiyor, montajlıyor ve ölümsüzleştiriyor. Drone Kirala düğün, nişan, ekstrem spor aktiviteleri, konser, evlilik teklifi ve özel partiler haricinde ticari olarak işletmenizi tanıtmanıza yarayacak çekimler de yapıyor.

Neden ve Nereden Drone Kiralamalıyım

Son yıllarda Dünyada ve Türkiye’de kullanılan bir teknik yaygınlaştı. Drone ile gerçekleştirilen havadan çekim mesleği. Bir çok tanıtım , reklam videolarında görmüşsünüz. Havadan görüntüleme tekniği ile örneğin belediyeye ait bir parkın tanıtım videosunda parkın havadan görüntülerine yer verilir. Bu görüntüler hem çekilecek olan yerin daha detaylı ve farklı açılardan çekilmesine hem de montajlanmış görüntüler ile birlikte ortaya çıkan işin çok daha estetik ve kaliteli durmasını sağlamaktadır.

Nedir Bu Drone Kiralama ?

Havadan çekilen görüntülerin çekilmesini sağlayan araçlara “DRONE” adı verilmektedir. Drone adı verilen cihazlar altına kamera taşıyıcıları ile birlikte kamera bağlayarak havadan titreşimsiz görüntü almaya yarıyor. Bir kamera operatörü ve bir drone operatörü olarak iki kişi tarafından kullanılmaktadır. Drone kiralama işlemi yaptığınızda iki operatör olarak hizmet verilmektedir. Havadan görüntüleme işini bütün reklam , tanıtım filmi , havadan canlı yayın hizmeti , dizi çekimleri , klip çekimleri , sinema filmlerinde kullanabilirsiniz. Şu an da Türkiye’de Havadan Çekim işi yapan “KİŞİ” sayısı 100’ün üzerindedir. Ancak kaçı bu işi profesyonel olarak yapıyor , kaçı vergi ödüyor , kaç tanesi vergisini de ödese çekimlerini gerçekten özverili ve akılda kalıcı etkileyici şekilde yapıyor ? Bunlara dikkat çekmek istiyoruz. Drone kiralama ve havadan çekim işi eğer tecrübesiz kişilerin eline ucuz diye bırakılır ise ortaya gerçekten çok kötü görüntüler çıkmakta ve sonucunda müşterilerinize veya izleyici kitlenize karşı mahçup olmanıza hatta müşteri kaybetmenize sebep olabilir.

Ürün Görselleri
Ürün Sipariş Formu

    ETİKETLER:
    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.